Kraanwaterdag 2025: doet jouw school ook mee?
Terug naar overzicht
De zomervakanties staan op het punt van beginnen, maar hebben jullie al nagedacht over een leuke en leerzame manier om het nieuwe schooljaar mee af te trappen? Alle basisscholen en bso’s zijn uitgenodigd om deel te nemen aan de Nationale Kraanwaterdag. Een dag waarop we samen extra aandacht besteden aan kraanwater als gezonde en duurzame dorstlesser.

Waarom Nationale Kraanwaterdag?
Veel Drentse scholen meldden zich al aan voor de Nationale Kraanwaterdag: een gezamenlijk initiatief van alle drinkwaterbedrijven in Nederland. Aan de hand van een korte aantrekkelijke les ontdekken kinderen van groep 1 t/m 8 waarom kraanwater een gezonde en duurzame keuze is. Scholen en bso’s die zich inschrijven ontvangen gratis educatieve materialen.

Aanmelden Nationale Kraanwaterdag
Via de website van de Nationale Kraanwaterdag meld je jouw school ook aan. Geef je op voor meerdere groepen? Geef dan per niveau het aantal groepen op. Door je groep aan te melden maak je kans op een gastles van een échte waterexpert. De winnende groepen worden op vrijdag 12 september 2025 bekend gemaakt en geïnformeerd per telefoon of email.
Meedoen op een andere dag
Komt woensdag 24 september niet uit? Meld je dan toch aan en kies je eigen moment in het schooljaar.