
H3-festival
Het historische festival gaat over transport en water. Bezoekers kunnen zich met rondvaartboten en bussen verplaatsen. Eindpunt is de WMD Waterdag bij de watertoren. Een bijzondere dag voor jong en oud!
Lees meerKom op zaterdag 13 juli naar Hoogeveen voor de leukste dag over Drents drinkwater. Beleef, doe mee en ontdek alles over drinkwater. Met activiteiten voor jong en oud. Een uniek kijkje achter de schermen. Want deze waterfabriek is normaal niet toegankelijk voor bezoekers. Zet de WMD Waterdag snel in je agenda.
Hoe maak je drinkwater? Dat laten we graag zien op zaterdag 13 juli. Een dag voor het hele gezin.
De Vos van Steenwijklaan 71 in Hoogeveen
10.00 tot 16.00 uur
Toegang gratis
De waterfabriek is normaal niet toegankelijk voor bezoekers. Dat komt door de eisen rond de bescherming van ons drinkwater. Woont u in Hoogeveen of omgeving dan gebruikt u thuis dag in dag uit drinkwater uit deze waterfabriek.
Medewerkers van WMD geven graag uitleg en doen hun best om al uw watervragen te beantwoorden.
Blijf gerust om nog even iets te drinken in het Watertorencafé.
Het historische festival gaat over transport en water. Bezoekers kunnen zich met rondvaartboten en bussen verplaatsen. Eindpunt is de WMD Waterdag bij de watertoren. Een bijzondere dag voor jong en oud!
Lees meerEind februari 1928 was de watertoren klaar en kregen de eerste gezinnen in Hoogeveen water uit de kraan. Ruim 90 jaar later is de reus van Hoogeveen nog steeds in gebruik bij het transport van drinkwater.
Lees meerEr komt een aantal historische schepen naar de Passantenhaven in Hoogeveen. Een van die schepen ligt bij de watertoren. Elk schip heeft zijn eigen verhaal. Ook Rijksvaartuig 29. Kom aan boord en luister naar het verhaal.
Lees meer